Outsourcing transportu

Nasza wspólna droga do celu

Grupa HRG to również firma transportowa.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się również w usługach przewozowych. W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, cieszymy się uznaniem i zaufaniem naszych Klientów. Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do Klienta i chęć sprostania wszelkim jego wymaganiom. Staramy się sprostać wszystkim, nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Posiadamy wszystkie zezwolenia, certyfikaty i ubezpieczenia na kompetentne prowadzenie naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszej nowej usługi w firmie, jaką jest outsourcing transportu.

Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług na rzecz wszystkich klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam swoje dobra.
Jakość naszych usług to uczciwość, wiedza, doświadczenie i pasja.
Nasza oferta opiera się na ponad 20-letnim doświadczeniu w branży TSL.

Jeśli są państwo zainteresowani outsourcingiem transportu w swojej firmie – zapraszamy do kontaktu z nami, przedstawimy indywidualną ofertę dla państwa biznesu, a nasz ekspert oceni czy takie rozwiązanie jest właściwe.
Jeśli wasz biznes nie wymaga takiej usługi, doradzimy państwu operatora z branży TSL, który optymalnie obsłuży państwa potrzeby logistyczne. Współpracujemy z najlepszymi i największymi operatorami w kraju i zagranicą.
Zapraszamy do kontaktu, to nic nie kosztuje…

Grupa:
HRG Praca
HRG Logistics

Formularz kontaktowy